Paulina Wiszowata zatańczy w You Can Dance

(© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Paulina Wiszowata z Niewiarowa pojedzie z programem na warsztaty taneczne na Malcie. Tancerka formacji Les Chattes bierze udział w programie - You Can Dance.

Paulina Wiszowata zaczęła tańczyć w wieku 10 lat, najpierw od tańca towarzyskiego. Dla tej pasji zrezygnowała ze sportowej kariery w skoku wzwyż.

Obecnie tańczy dancehall, house i hip-hop. Piotr Jeznach, tancerz z Fair Play Crew, w półfinale You Can Dance!

Najważniejszym momentem w życiu Pauliny była przeprowadzka z jej małej wsi do Białegostoku. Paulina jest bardzo związana z rodzicami i rodzeństwem, dlatego początkowo ciężko jej było przyzwyczaić się do samodzielnego życia w mieście.

W Białymstoku wynajmuje mieszkanie razem z dwiema koleżankami. Na co dzień tańczy w formacji Les Chattes oraz uczy się w szkole kosmetycznej. Rodzice mieszkają we wsi Niewiarowo z braćmi Pauliny – piętnastoletnim Piotrem oraz trzynastoletnim Danielem. Prowadzą gospodarstwo, w którym hodują blisko 100 krów.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!