(© monki.policja.gov.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Moniek wyjaśniają przyczyny wypadku do którego doszło na krajowej „65” . Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dyżurny monieckiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej 65 w rejonie miejscowości Knyszyn. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 37-latka kierująca Volkswagenem Polo uderzyła w tył Seata Cordoby, którego kierujący chcąc wykonać manewr skrętu w lewo zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu z naprzeciwka.

Po zderzeniu z Seatem kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka ciężarowy DAF. Na szczęście mimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach kierującej VW oraz pasażerki samochodu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 37 - letniej kierującej VW za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały zatrzymane prawo jazdy.

źródło: monki.policja.gov.pl


Zobacz również:
Strona internetowa miasta Mońki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!