Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1:0. Przerwana zła passa przy małej liczbie kibiców [ZDJĘCIA]

adek
Zwycięską bramkę zdobył Fedor Cernych
Zwycięską bramkę zdobył Fedor Cernych Anatol Chomicz
Jagiellonia Białystok przerwała passę meczów bez zwycięstwa. Tym razem Jagiellończycy wygrali ze świetnie spisującą się na wyjazdach Koroną Kielce.

Kielczanie już na samym początku zagrozili gospodarzom. W czwartej minucie w polu karnym Jagiellonii zrobiło się naprawdę groźnie. Tylko dzięki gapiostwu Airama Carbery Bartłomiej Drągowski zdołał w porę wybić piłkę. Mimo że Jagiellonia miała problemy z utrzymaniem się przy piłce, już w siódmej minucie zdobyła prowadzenie dzięki akcji Tomasik - Vassiljev - Cernych. Ten ostatni przytomnie umieścił piłkę w bramce przeciwnika.

Mecz Jagiellonia - Korona ona Stadionie Miejskim w Białymstoku obejrzało 7120 kibiców.